Půjčky na auto

Úvěry, které můžete využít pro financování nového i ojetého vozidla

Půjčka Zonky od lidí od společnosti Benxy s.r.o.
Úrok od 2.99% Úvěr až 750 000 Kč
Moneta online půjčka od společnosti Moneta Money Bank
Úrok od 4.9% Úvěr až 800 000 Kč
Půjčka od Equa Bank od společnosti Equa Bank
Úrok od 3.8% Úvěr až 700 000 Kč
Půjčka Cofidis na cokoliv od společnosti Cofidis
Úrok od 4.49% Úvěr až 1 000 000 Kč
mBank půjčka na cokoliv od společnosti mBank S.A.
Úrok od 3.9% Úvěr až 600 000 Kč

Jak si vybrat půjčku na auto

V případě koupě nového, nebo ojetého vozidla se jedná o velkou investici a s tím spojený velký výdaj, který lze kromě leasingu financovat také úvěrem a půjčit si tak peníze od bankovního, nebo nebankovního subjektu. Při porovnávání těchto půjček je důležité hledět převážně na úrokovou sazbu u tohoto úvěru a dobu splatnosti. Oblíbeným bonusem také bývá možnost splatit půjčku dříve bez dalších poplatků při případném neočekávaném příjmu financí.

Leasing, nebo úvěr?

Rozdíl mezi leasingem a úvěrem je na první pohled velmi výrazný, ovšem rozhodování který instrument zvolit nemusí být tak jednoduché. V případě leasingu je auto majetkem leasingové společnosti a součástí smlouvy jsou i například pojištění a jiné další dodatky. V případě úvěru se vůz stává Vaším majetkem a můžete s ním nakládat dle uvážení, ale zroveň nesete plnou odpovědnost za placení půjčky.

Nejčastější dotazy

Číslo RPSN vykazuje souhrn všech nákládů na půjčku, kterou žadatel zaplatí. Do RPSN se počítají úroky i veškeré další náklady, které přeplatíte.

Díky našemu srovnávači půjček si vyberete ten správný úvěr, který nejlépe a nejvýhodněji pokryje Vaše potřeby a pomocí tlačítka "Požádat o půjčku" se prokliknete na samotnou žádost.

Ke sloučení půjček se využívá takzvaná konsolidace půjček a může to být výborný prostředek pro narovnání Vašeho splátkového kalendáře. Konsolidace půjček bývá také téměř vždy výhodná a pokud tedy máte více půjček, jistě by bylo vhodné nad tímto instrumentem zauvažovat.