Rychlé půjčky a úvěry

Půjčky, které obdržíte během několika minut na svůj bankovní účet bez zbytečných průtahů a dalších nákladů.

Vyřízení ihned

Bez registru

Bez úroků

Půjčka Via SMS od společnosti Via SMS s.r.o.
Úrok od 0% Úvěr až 60 000 Kč
Půjčka Flexifin od společnosti FlexiFin s.r.o.
Úrok od 0% Úvěr až 30 000 Kč
Půjčka Zonky od lidí od společnosti Benxy s.r.o.
Úrok od 2.99% Úvěr až 750 000 Kč
Kamali půjčka od společnosti Kamali
Úrok od 0% Úvěr až 20 000 Kč

Jak si vybrat rychlopůjčku?

Při výběru rychlé půjčky si ověřte jakým schvalovacím procesem Vaši půjčka prochází. To může znamenat prodlevy ve výplatě půjčky na Váš účet. Většina půjček nicméně prochází velmi rychlým procesem a úvěr získáte téměř ihned, můžete tak hledět i na úrok, dobu splatnosti a poplatky spojené s úvěrem. Několik rychlopůjček navíc nabízí i první půjčku zdarma, pokud tedy budete žádat o svou první půjčku, můžou být tyto společnosti skvělou volbou.

Na co si dát pozor u rychlé půjčky?

Dejte si pozor na vysoké RPSN a případné vysoké poplatky za opožděné splacení půjčky. Předejdete tak spoustě nepříjemnosti a možnosti zacyklit se v koloběhu půjček. Určitě doporučuje vybírat pouze z kvalitních poskytovatelů půjček, které naleznete v našem seznamu. V neposlední řadě se ujistěte, že víte kolik budete muset zaplatit zpět a že jste schopni danou částku nejpozději v termínu splatnosti bance, či nebankovní instituci vrátit.

Jsou půjčky vyřízené doopravdy ihned?

Pokud žádáte o půjčku během bankovních hodin ( pondělí až pátek ), odpověd je ano. Většina poskytelů vyřizuje půjčky automaticky v případě opakované půjčky a tak získáte půjčku na svůj účet během několika minut od požádání. Pokud žádáte o první půjčku, Vaší žádosti se může poskytoval věnovat důsledněji a může tak docházet k prodlení, ale nijak zásadním.

Jaké jsou výhody nebankovních rychlých půjček?

Půjčky mohou být dostupné i pro takzvané rizikové klienty, tedy klienty kteří mají například záznam v registru dlužníků nebo nemají jak doložit své příjmy. Díky tomu je možné i snadné a rychlé vyřízení online nebo s pomocí sms, což lze bezesporu považovat za největší výhodu rychlých půjček. Jejich vyřízení obvykle trvá v rámci minut a některé společnosti nabízejí i první půjčku zdarma, tedy zaplatíte přesně to co jste si půjčili.

Nejčastější dotazy

Číslo RPSN vykazuje souhrn všech nákládů na půjčku, kterou žadatel zaplatí. Do RPSN se počítají úroky i veškeré další náklady, které přeplatíte.

Díky našemu srovnávači půjček si vyberete ten správný úvěr, který nejlépe a nejvýhodněji pokryje Vaše potřeby a pomocí tlačítka "Požádat o půjčku" se prokliknete na samotnou žádost.

Půjčku s nulovým úrokem naleznete téměř výhradně v segmentu rychlých půjček, nicméně ani nulový úrok neznamená, že vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte. Poskytovatel půjčky pouze využívá místo sazby úrokem poplatky za poskytnutí půjčky.

Rychlé půjčky jsou určeny pro jedince, kteří potřebují půjčit finance v co nejkratším možném čase pro překlenutí období a do období splatnosti úvěru jsou schopni zajistit peníze pro zaplacení vzniklého dluhu.

Nejčastěji se nabídky rychlých půjček pohybují v rozmezí od 1000 Kč až do 20 000 Kč, nicméně můžeme najít mezi poskytovateli i výjimky, které jsou schopny i ve velmi krátkém čase odeslat na Váš účet i statisícové částky.

Nároky různých poskytovatelů půjček na žadatele se různí. Nicméně žadateli vždy musí být alespoň 18 let, musí být právně způsobilý a obvykle držet alespoň dva doklady ( například občanský průkaz a pas, nebo řidičský průkaz ).

Dříve byli výhradním poskytovatelem rychlých půjček subjekty mimo bankovní sektor, nicméně v průběhu let se i do tohoto odvětví dostavají banky a o rychlou půjčku tak můžete získat i v "klasické bance".