Půjčky do výplaty

Půjčky, které rychle obdržíte na svůj účet a mají splatnost do jednoho měsíce

Půjčka Via SMS od společnosti Via SMS s.r.o.
Úrok od 0% Úvěr až 60 000 Kč
Půjčka Flexifin od společnosti FlexiFin s.r.o.
Úrok od 0% Úvěr až 30 000 Kč
Kamali půjčka od společnosti Kamali
Úrok od 0% Úvěr až 20 000 Kč

Kdy žádat o půjčku do výplaty

Takzvaná půjčka do výplaty je výborným instrumentem, v případě, že potřebujete překlenout určité období a stačí vám požádat o menší částku, ale chodí Vám pravidelný příjem a víte tak, že budete moci celou půjčku splatit v rámci jednoho kalendářního měsíce.

Jaká je splatnost půjček do výplaty

Půjčky do výplaty jsou obvykle splatné v horizontu dní, obvykle je tedy nejdelší splatnost tohoto úvěru 30 dní. Tuto splatnost doporučuje maximálně plnit. Vyhnete se tak vysokým poplatkům za nesplacení během časového intervalu.

Jak ušetřit na úvěru do výplaty

Někteří poskytovatelé půjček nabízejí první půjčku do výplaty zdarma, můžete tak ušetřit veškeré poplatky za úvěr a půjčit si tak peníze bez nich.

Nejčastější dotazy

Číslo RPSN vykazuje souhrn všech nákládů na půjčku, kterou žadatel zaplatí. Do RPSN se počítají úroky i veškeré další náklady, které přeplatíte.

Díky našemu srovnávači půjček si vyberete ten správný úvěr, který nejlépe a nejvýhodněji pokryje Vaše potřeby a pomocí tlačítka "Požádat o půjčku" se prokliknete na samotnou žádost.

Půjčku s nulovým úrokem naleznete téměř výhradně v segmentu rychlých půjček, nicméně ani nulový úrok neznamená, že vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte. Poskytovatel půjčky pouze využívá místo sazby úrokem poplatky za poskytnutí půjčky.