Půjčky bez úroků

Půjčky ihned bez úroků, pouze s fixními poplatky za půjčku.

Kamali půjčka od společnosti Kamali
Úrok od 0% Úvěr až 20 000 Kč

Co jsou půjčky bez úroků

Slovní spojení půjčka a úrok se může zdát jako nerozlučná dvojka, ale není tomu tak. V rámci oblíbených rychlých půjček se v poslední době stalo velmi častou součástí, že místo úroku nabízejí pouze úvěry výměnou za poplatky za půjčku bez dalších úroků. Půjčka tak není zdarma, ale částka kterou zaplatíte se nezvyšuje ani nesnižuje spolu s dobou držení půjčky.

Jaké jsou výhody bezúročné půjčky

Největší výhodou půjček bez úroků je to, že pokud nepřekročíte dobu splatnosti, předem přesně víte kolik budete muset zaplatit. Trochu na škodu tak může být nemožnost při splacení celého úvěru dříve ponížit úroky a tím i celkovou zaplacenou částku.

Nejčastější dotazy

Číslo RPSN vykazuje souhrn všech nákládů na půjčku, kterou žadatel zaplatí. Do RPSN se počítají úroky i veškeré další náklady, které přeplatíte.

Díky našemu srovnávači půjček si vyberete ten správný úvěr, který nejlépe a nejvýhodněji pokryje Vaše potřeby a pomocí tlačítka "Požádat o půjčku" se prokliknete na samotnou žádost.

Půjčku s nulovým úrokem naleznete téměř výhradně v segmentu rychlých půjček, nicméně ani nulový úrok neznamená, že vrátíte přesně tolik, kolik si půjčíte. Poskytovatel půjčky pouze využívá místo sazby úrokem poplatky za poskytnutí půjčky.